Často kladené otázky (FAQ)

V této části webu jsou uvedeny odpovědi na otázky, které jsou často kladeny našim energetickým manažerům. Seznam často kladených otázek je vytvořen pro následující oblasti:

Zdraží mi vodu při menší spotřebě?

Tato situace nehrozí. Nelze totiž manipulovat s cenou vodného a stočného dle libosti, nebo menšího odběru spotřebitele. Ceny jsou regulované principem věcného usměrňování, vydávané cenovým výměrem.

Kolik zaplatím za audit vody?

Pokud se rozhodnete využít nabízené služby “Audit vody” od naší společnosti, v případě potvrzení objednávky nic neplatíte. Služba je zpoplatněna jen v případě odmítnutí zaslané cenové kalkulace na úsporu vody od naší společnosti Eco Water Saving s.r.o.

Technologie Eco Water Saving®

Veškerý sortiment produktů Eco Water Saving® můžete zakoupit na e-shopu www.setrivodou.cz, případně telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo po předchozí domluvě prostřednictvím některého z našich obchodníků.
V českých domácnostech se průměrně pohybuje průtok umyvadlových a sprchových baterií mezi 15l – 20l / min, ale tak značný průtok není možné efektivně využít. 50 – 70% vody odteče do odpadu bez jakéhokoliv využití a s nimi i vaše peníze, které za vodu a její ohřev platíte. Úsporná technologie Eco Water Saving® snižuje průtok vody o 50 až 70% bez ztráty komfortu.
Po instalaci naší úsporné technologie Eco Water Saving® nezaznamenáte žádné omezení, nebo snížený komfort během používání. Většina spořičů pak nabízí možnost vybrat si konkrétní průtok vody. Patentovaná technologie mísí vodu se vzduchovými bublinkami a voda se pak zdá krásně nadýchaná.
Výsledná úspora se liší podle množství spotřebované vody. Úsporné šetřiče a sprchové regulátory snižují průtok vody o 50 až 70% a zároveň redukují náklady za energie potřebné k ohřevu vody. Využít můžete naší kalkulačku úspor, kde zjistíte bližší informace.
Většina nabízených produktů z řady Eco Water Saving® je vyrobena z odolného kovu (vnější část). Vnitřní část je vyráběna z kvalitního plastu. Kromě toho jsou spořiče antivápenné a konstrukce zabraňuje zanášení mechanickými nečistotami.
V rámci našich služeb nabízíme klientům audit vody. Tato činnost zahrnuje zajištění specializovaného technika, který provede odbornou prohlídku vodovodních baterií a sprch na běžnou hygienu (stav – typ baterií). Dle zjištěných informací připravíme auditní zprávu (popis stavu budov) a připravíme graf investice a návratnosti. V případě potvrzení objednávky a instalace je audit zdarma. V jiných případech je zpoplatněn.

Instalace spořičů

Ve standardních situacích nevyžaduje instalace spořičů speciální nářadí. Pro snadnější demontáž původních komponentů si vystačíte s kombinovanými kleštěmi. Produkty s technologií Antivandal jsou dodávány bez bezpečnostních klíčů. Je třeba si je dokoupit zvlášť.
Naše produktová řada Eco Water Saving® je využívána všude, kde je potřeba snížit náklady spojené s vodou. Nicméně existují vyjímky, kdy spořiče nejsou vhodné. Tam, kde potřebujete plný proud vody (například úklid hotelu, konkrétní část závodní kuchyně), nedoporučujeme spořič instalovat.
Ano, úspornou technologii lze v tomto případě využít. Vnitřní část je vyráběna z kvalitního plastu a zbývající část je kovová. Kromě toho jsou spořiče antivápenné a konstrukce zabraňuje zanášení mechanickými nečistotami. Produkty jsou vyráběny v České republice a mají ochrannou známku.

Produkty Eco Water Saving®

Naše technologie splňuje veškerá kritéria a vydrží opravdu mnoho. Standardně pak dáváme záruku 5 let.
Na spořiče není možné aktuálně využít některou z evropských dotací. Věřte ale, že se vám investice brzy vrátí. Garance návratnosti investice je v období 2 – 3 měsíců. Původ nabízených produktů je doložen hospodářskou komorou.
Všechny perlátory a šetřiče Eco Water Saving® jsou certifikovány jako výrobek pro přímý styk s pitnou vodou dle Vyhlášky č. 409/2005 Sb. v platném znění. Design šetřičů využívá jednotný vizuální styl mezinárodního rázu a buduje identitu v souladu s normami.
Úsporná technologie Eco Water Saving® je vhodná nejen pro domácnosti, ale také pro hotely, penziony, restaurační zařízení, školy, školky, obecné a městské budovy. Využít ji lze tam, kde chcete snížit náklady spojené s vodou.
Nákupní košík
Přejít nahoru